Négy csapat számára rendeztek utánpótlás kosárlabda tornát a Vörösmarty Mihály Gimnáziubam.
Tartalom ikonok: Fotó
Összesen 109 résztvevővel, közte 24 érdivel rendezték meg a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola tornacsarnokában a Pest megyei Diáksport Szövetség, a Magyar Tollaslabda Szövetség és az Érdi VSE társszervezésében a Pest megyei diákolimpia döntőjét.
Végig vezetve győzött Piliscsabán, a PAFC Basket vendégeként a BKG-VMG DSE a férfi kosárlabda NB II Közép B-csoportjának 15. fordulójában.
Az Érdi Rendőrkapitányság vezetője a rendőrségi törvény szerinti felhatalmazás alapján rendelt el a mai napra fokozott ellenőrzést a rendőrkapitányság illetékességi körzetében. Ez az ellenőrzés ma éjfélig fog tartani. VIDEÓVAL FRISSÍTVE.
Két-két arany- és ezüstérmet, illetve három bronzérmet szereztek egyéniben az Érdi Spartacus SC birkózói a mögöttünk hagyott hétvégén, akik ezek mellett a felnőtt női csapat révén még egy első, a junior szabadfogású fiú csapatnak köszönhetően még egy második helyet értek el.
Három szettben bizonyult jobbnak a Delta RSE Érd a Pécsi Horvát Iskolánál, az NB II-es női röplabda-bajnokság második szakaszának második játéknapján. Dömötör-Mátrai Beáta tanítványai alig több, mint egy óra alatt zárták le a mérkőzést.
3-1-re kikapott második felkészülési mérkőzésén az NB II tavaszi rajtjára főpróbát tartó Ceglédi Vasutas vendégeként az Érdi VSE NB III-as együttese.
Remek második félidei kezdésének köszönhetően gyűjtötte be a két pontot a Dunaújváros ellen az ÉRD a K&H női kézilabda liga 13. fordulójában. Szabó Edina csapata 29–24-re nyert hazai közönség előtt.
Ne tévesszen meg senkit, hogy a tabellán csupán kilencedik helyen áll az ÉRD aktuális ellenfele, hiszen a Dunaújvárosi KKA a bajnokság élmezőnyébe tartozik.
Az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. nyolc sportolója szállt vízbe a Jövő Bajnokai Program össz-régiós versenyén, a Tüske uszodában, ahol a pesti régiót képviselték.