Hazai pályán szenvedett nagyarányú vereséget az Érdi VSE, amely az NB III Nyugati csoportjának 17. fordulójából pótolt mérkőzésen 5–0-s vereséget szenvedett a Puskás Akadémia FC II-től.
Tartalom ikonok: Fotó
Teltházas volt a negyedik Rendvédelmi nap és kiürítési gyakorlat az Érd Arénában, melyre a helyi iskolásokat várták a hatóságok. A gyakorlat célja az volt, hogy felkészítsék a gyerekeket a váratlan helyzetekre, hogy gyorsabban és hatékonyabban tudjanak reagálni a veszélyben. A programon a rendvédelmi szakmákat és kihívásokat is megismerhették az érdi iskolások.
Igazolta magát a papírforma, a Török Bódog Női Kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjének elődöntőiben, az ÉRD nem tudta tartani a lépést a címvédő Győri Audi ETO KC-val, amely 39–26-ra verte Szabó Edina csapatát. A másik ágon az FTC 33–26-ra győzte le a Dunaújvárost, így az ÉRD a DKKA-val csap össze a harmadik helyért.
Testvérvárosaink képviselői a nemzeti ünnep programjainak részeként ma délután meglátogatták a Papi földeken készülő záportározót is, ahol a városaink közötti kapcsolat erősítésének jelképeként egy-egy fát is elültettek. Ezzel kezdetét vette Érd történelmének legnagyobb parkosítási programja, amelynek során mintegy 11.000 fa- és bokorcsemetét ültetnek el az érdiek. Galériával frissítve.
Százhúsz fővel gazdagodott szerdán délelőtt a magyar huszárállomány jelképesen, a Pesovár Néptánciskola tanárai ugyanis a Napsugár Tagóvoda összes picinyét - az ő legnagyobb örömükre - huszárrá avatták.
A zöldmezős beruházásban megépülő új igazságügyi központban a szerkezetépítés már korábban lezárult, most a bádogos és külső lakatos munkák, a gépészeti és elektromos szerelések és szerelvényezések, a festés és tapétázás, illetve a kertépítés a projekt fókusza.
Negyedik alkalommal tartotta meg alapítványi bálját a Marianum Általános Iskola és Gimnázium, és immár új helyszínen, az új épület tornacsarnokában várták a résztvevő szülőket. A bál célja ebben az évben a régi épület tornacsarnokának felújítása volt.
Hazai pályán könnyed, 91–60-as győzelmet aratott a BKG-VMG DSE férfi kosárlabda csapata az NB II Közép B-csoportjának 19. fordulójában, miután a térségi rivális Budaörsi DSE-t múlták felül Kerényi Gergőék.
Magabiztos győzelmet aratott a K&H női kézilabda liga 14. fordulójában az ÉRD, amely simán, 35–21-re verte az újonc egri Eszterházy SC-t.
Solymosi József kötélverő tartott elméleti és gyakorlati oktatást az Ékes Műhely csütörtöki foglalkozásán az Éltető Értékeinkért Egyesület és az Iharos Népművészeti Egyesület együttműködésével.