Tartalom ikonok: Audió

Az Érdnyugat Egyesület 2021 tavaszán hagyományteremtő szándékkal - és idén virtuálisan - növény csere-bere programot tervez. Az egyesület csoportjában hirdethetik meg a résztvevők a számukra feleslegessé vált növényeket, akik pedig éppen zöldítenek, jelentkezhetnek értük. Az akció május 10-ig tart.
Csatlakozott az Érdi Környezetvédő Egyesület a 10 millió fa elnevezésű civil kezdeményezéshez. Első faültető akciójuk október 19-én, szombaton 10 órakor kezdődik a Forrás téren. Az Érd FM 101.3-nak Gyertyánági Lívia, az egyesület Környezetvédelmi Munkacsoportjának vezetője szolgált a részletekkel.