Tartalom ikonok: Audió

Az Érdligeti Általános Iskola alsó tagozatának pedagógusai idén újra felkérték Varga Györgyöt, akinek négy gyermeke koptatta korábban az intézmény padjait, és aki aktív szmk-s tagként klubot is tartott akkoriban a szülők számára, hogy keltse újra életre ezt. Október 8-án lesz az első alkalom.
Elmondása szerint november óta egy forintot sem keresett az érdi harmonikás-énekes Szabó Ádám, aki koronavírus-fertőzés miatt jelenleg otthonában tartózkodik, nemrég megjelent új száma és videoklipje, a Curtisszel közösen készített Ez vagyok én! című szám a YouTube felkapott listájának 9. helyén áll