Remekül helytálltak az érdiek az országos bajnokságon: az arany mellett egy ezüstöt, három bronzot és egy ötödik helyezést is elhoztak.
Kábítószerügyi Egyeztető Fórumot tartottak a minap a városházán Szűcs Gábor alpolgármester vezetésével.
Döntsék el önök, ki kapja idén az Érd Város Egészségügyéért díjat.
Érdemes mihamarabb befizetni az adott turnust, mert az első hetek mindig hamar betelnek.
A cél egy hosszú távon is fenntartható, lehetőség szerint vegyszermentes szúnyoggyérítési metódus kialakítása.
A beruházás során az 1987-ben épült, elöregedett vezetéket cserélik le korszerűbb hálózatra.
Városunkban nyílik meg ősszel Magyarország harmadik memóriapontja, ahol az érintettek széles körű tájékoztatást és támogatást kaphatnak.
A szabályozás célja a felelős állattartás erősítése, az illegális szaporítás és állatkereskedelem visszaszorítása, valamint az állatkínzás elleni fellépés.
Flashmob és néptáncbemutató, jótékonysági sütivásár és az érdi könyvtár akciója színesíti szombaton a vásári kavalkádot.
Ezüst minősítést szerzett az érdi Sandi-Barcsay Lili az országos népdaléneklési verseny döntőjében.