Remekül helytálltak az érdiek az országos bajnokságon: az arany mellett egy ezüstöt, három bronzot és egy ötödik helyezést is elhoztak.
Kábítószerügyi Egyeztető Fórumot tartottak a minap a városházán Szűcs Gábor alpolgármester vezetésével.
Az érdi intézmény II. korcsoportos labdarúgócsapata aranyérmes lett a diákolimpia országos döntőjében.
Érdemes mihamarabb befizetni az adott turnust, mert az első hetek mindig hamar betelnek.
A "Közösségi Jó Gyakorlat Intézménye" elismerő címmel büszkélkedhet a Magyar Földrajzi Múzeum.
Megváltozott a forgalmi rend a Budai út egy szakaszán.
A több mint kétmillió forint segíthet az ismeretlen tettesek leleplezésében.
NB II-es röplabdázóink Egerben diadalmaskodtak, így a bajnokság 11. helyén zárták a szezont.
Csákvári és bodajki győzelem született a Balázs Dénes Magyar Felfedezők Verseny Kárpát-medencei nagydöntőjében.
A cél egy hosszú távon is fenntartható, lehetőség szerint vegyszermentes szúnyoggyérítési metódus kialakítása.