Az erősen kiszáradt állatot az Érdi Civil Állatmentők gondozzák, orvosi segítséggel.
Érdemes néhány dologra odafigyelni, ha nem akarunk magunknak kellemetlen pillanatokat szerezni.
A szociális intézmények megnyitották kapuikat a kánikulában szenvedők és társállataik előtt.
Az Érdi VSE U11-es csapata Ausztriában egy húszcsapatos nemzetközi tornán lépett pályára.
Az első nyári hőhullám különösen veszélyes, fokozottan figyeljünk az utcán élőkre, gyerekekre, idősekre es betegekre.
Ősszel nyit az Érd-Dem Memória Pont, de a közösségi oldala már aktív, érdemes böngészni a demenciával kapcsolatos tartalmakat.
Váratlan hálózati meghibásodás történt az Alsóvölgyi úton, így kora délutánig nem lesz víz a területen.
Szombaton a megtöltött zöldzsákokat és a kötegelt gallyakat is elszállítják az ÉTH munkatársai.
Hosszas vita és személyeskedés után született meg a döntés.
A június 20-án, szombaton induló és augusztus végéig tartó időszakban bővülnek az eljutási lehetőségek a Balatonra.