Negyvenéves az érdi mentőállomás. Falusi Ferenc helytörténeti kutató tortával lepte meg a mentősöket.
Elzárják ma délután 3 óráig a vizet a Velencei úton és a Képviselő utcában.
Figyelmeztet az ÉTV: eleinte zavaros lehet az ivóvíz.
Ősszel folytatódhat az ingyenes égő akció, az önkormányzat akkor is segít majd.
Hamarosan eldől, hogy az érzelem vagy a józan ész diadalmaskodik.
Egy ember beszorult a roncsok közé, tűzoltók vágták ki.
Parkvárosban az első szombat kiemelkedően jó volt, március 4-én még több termelő árulja majd a portékáját.
Forgalomkorlátozásra számíthatunk a Törökbálinti úton.
Akár még havazhat is a következő napokban. De, hogy hidegebb lesz mint a múlt héten, az biztos.