Női kézi: nem bírt a Kohásszal a Budaörs

Hazai könryezetben sima, 31–19-es vereséget szenvedett a női kézilabda NB I-be visszatérő Budaörs, amely a második fordulóban a Dunaújvárostól kapott ki.

Buday Dániel együttese az új idényt az MTK elleni bravúros idegenbeli győzelemmel kezdte, de a Dunaújváros ellen már nem sikerült az újabb meglepetés, hiszen a vendégek már a találkozó elején megléptek, a szünetre is hatgólos előnnyel vonultak, melyet a második félidőben megdupláztak és végül 31–19-re győztek.

K&H női kézilabda liga, 2. forduló
Moyra-Budaörs Handball–Dunaújvárosi Kohász KA 19–31 (11–17)
BVUSS, 800 néző. V.: Asztalos, Szalay Z.
Moyra-Budaörs Handball: Vártok, Varjas-Sipeki (kapusok), Szabó-Májer 3, Tóth M. 3, Pálos-Bognár 3 (2), Jovovity 2, Agbaba 2, Hajduch 2, Szabadfi 2, Horváth L. 1, Schneider 1 (1), Zsigmond, Smid, Palotás, Szalai-Szita
Vezetőedző: Buday Dániel
Dunaújvárosi Kohász KA: Bartulovic 1, Wéninger, Hlogyik (kapusok), Weisheitel 4, Szalai B. 4, Sustkova 4, Bulath 4 (2), Mrmolja 3, Borgyos 3, Kazai 2, Kukucska 2, Farkas 2, Fodor 2, Polics, Matucza, Kiss Cs.
Vezetőedző: Vágó Attila
Az eredmény alakulása: 8. perc: 2–5, 14.p.: 6–7, 24.p.: 9–15, 39.p.: 14–22, 52.p.: 18–28.
Kiállítások: 6, illetve 10 perc
Hétméteresek: 3/6, illetve 2/2