Tartalom ikonok: Videó

Az Ifjúsági Önkormányzat és az Érdi Rendőrkapitányság közös prevenciós előadássorozatának ötödik állomásához értek pénteken, a bűnmegelőzési előadók a Móra Ferenc Általános Iskolában tartották meg interaktív előadásukat. Az eddigi tapasztalatok alapján sikeres a program, a gyerekek maguk dolgozzák fel az interneten fellelhető lehetséges veszélyeket.
Hetedik alkalommal báloztak együtt a szülők és a nevelők az érdi Gárdonyi iskolában. A diákok nemcsak műsorral lepték meg a pedagógusokat és a szülőket, hanem segédkeztek a díszítésben, a büfében, a vendégfogadásban is. A tavaszköszöntő jótékonysági bál bevételét az iskola alapítványa idén is az intézmény fejlesztésére fordítja majd.