Tartalom ikonok: Videó

A Magyar Kupában bronzérmes ÉRD női kézilabdacsapatát köszöntötte szerdán T. Mészáros András polgármester. Az ÉRD csapatát Szabó Edina Edző, Rácz Marianne kapusedző, Gávai Szonja balszélső és Reizinger Sára balátlövő képviselte; a sajtótájékoztató végén pedig - ahogy ez már hagyomány - T. Mészáros András nyakába került a bronzérem - így köszönte meg a csapat a város támogatását. Videóval frissítve.
Az Érdnyugat Egyesület pénteken karácsonyfát állított a Fundoklia téren, amit a Szivárvány ovisok és a Lea Otthon gyereklakói feldíszítettek, jórészt újrahasznosított díszekkel. A pénteki fenyőünnep után Fejes Rita színésznő szombat este 6 órától meseolvasást tart, amit online lehet majd követni.
227 rajz érkezett idén az egész országból és a határon túlról is arra a rajzpályázatra, amit az 1848-49-es szabadságharc évfordulójának tiszteletére rendezett a Szepes Gyula Művelődési Központ. A szervezőket és ítészeket lenyűgözte az iskolás pályázók eredetisége és kreativitása, ahogy látják és láttatják azt, mit jelent számukra a szabadság és a szabadságharc.