Nem válogattak a harci eszközökben annak a két bandának a tagjai, akik vérre menő harcba kezdtek csütörtök éjszaka Érden. Egy ember meghalt, öten súlyosan, heten könnyebben sérültek. Az M7-es autópálya felhajtójánál lévő benzinkúton fajultak el a dolgok a két csapat között.
Tartalom flag-ek: Fontos
Vezér Mihály, Százhalombatta polgármestere a város nevében 2 milliárd forinttal támogatná, ha megvalósuláshoz közeli állapot alakul ki, hogy Érdnek és Százhalombattának egy saját kórháza legyen. Az ügyben a közösségi oldalon egy zárt csoportban indult kezdeményezés.
Nem véletlen, hogy Bödőcs Tibor már nagy sikerű regénye, a Meg se kínáltak írása közben is Thuróczy Szabolcs hangját hallotta a fejében. Most a valóságban is az ő hangján szól Magyar Oszkár szobafestő kocsmaáriája, amit az érdi közönség a bemutató után az elsők között láthatott a Földrajzi Múzeumban
A szülés után a babájával hazatérő újdonsült édesanya gyakran elveszettnek érzi magát a babagondozás területén. Hát még a Covid idején, amikor segítséget, támogatást is kevesebbet kaphatott. Varga-Szabó Barbara ezeknek az anyukáknak segít, már a várandósság alatt.
Érd nem lesz bűnözői csoportok és véres leszámolások helyszíne - mondta az Érd Most-nak a polgármester. Csőzik László az Iparos utcai benzinkútnál, csütörtök este történtekkel kapcsolatban nyugalomra intett mindenkit és éberséget kért az érdiektől.
Késeléssé fajult a vita csütörtök este az Iparos utcai benzinkútnál. A rendőrség egy 36 éves férfit emberölés bűntettével, 12 férfit csoportosan, felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntettével gyanúsít. FRISS: előkerült a biztonsági kamera felvétele és interjút adott az Érd TV-nek a rendőrség.
Ma fejeződik be az ötnapos Erzsébet-tábor a Kőrösi iskolában. Kilencvenöt gyermeknek nyújtanak tartalmas programokat: kirándulásokat, báb- és meseelőadást, emellett napi háromszori étkezést, és ha szükséges, felzárkóztató foglalkozást.
Miért csúsznak, maradnak ki a szemétszállító járatok az utóbbi időszakban? Mi történik az ÉTHban, illetve az ÉTH-val, amely – ahogy Csőzik László polgármester a közgyűlésen fogalmazott – az elmúlt hét évben a csőd felé vágtatott?
Amikor Érd alsón az építkezés megkezdődött, és még nem lehetett tudni, milyen céllal alakítják át az épületet, többen azt hitték, hogy a MÁV jegypénztára költözik fel ide a buszpályaudvarról. Ezt a lépést sokan üdvözölnék, hiszen a jelenlegi elrendezés a legtöbb utasnak felettébb kényelmetlen.
Egy kupac építési törmelék a sarkon. Került rá némi zöldhulladék, mellé pár kiszanált bútor. Így indult egy-másfél hónapja, mára kétszáz köbméteres szemétdomb lett belőle, amit közpénzen szállíttathat el a város. Az eset pikantériája, hogy a hulladékhegy mellett ott áll a nemrég kihelyezett kamera.