A szociális intézmények megnyitották kapuikat a kánikulában szenvedők és társállataik előtt.
Közélet
Az első nyári hőhullám különösen veszélyes, fokozottan figyeljünk az utcán élőkre, gyerekekre, idősekre es betegekre.
Ősszel nyit az Érd-Dem Memória Pont, de a közösségi oldala már aktív, érdemes böngészni a demenciával kapcsolatos tartalmakat.
A város közösségi közlekedésének jövőjéről vitázott a közgyűlés.
A Nyitott kertek program keretében a Lelkem kertjében jártunk.
A képviselő-testületi ülésen oklevelet kaptak a helyi értékekért munkálkodók.
A MÁV Személyszállítási Zrt. beszámolója is terítéken lesz, különös tekintettel az érdi buszközlekedés elmúlt egy évére.
Csengeri Attila képviselő nyílt fórumot tart szerda délután, ahol szó lesz arról is, hogyan lehet hathatósan segíteni az utcán élőkön.
Kiss Judit ökokertje számtalan állatnak ad otthont, de van egy, amit még itt sem látnak szívesen.
Nem, ez nem a Czabai-kert, hanem a Tölgyes erdőkert, amit meg is látogathattunk a Nyitott kertek program keretében.