Vízilabda: négyből egy…

Négy mérkőzést játszottak a BHSE-Érd vízilabda szakosztályának korosztályos együttesei a mögöttünk hagyott hétvégén, melyek közül csak a 2008-asok tudtak nyerni, akik a III. kerületet verték öt góllal.

Az éllovas FTC-vel csapott össze a Szőnyi úton a budapesti ifjúsági bajnokságban a Honvéd-Érd 2002-es együttese. Fazekas Márton tanítványai nem kezdték jól a meccset, hiszen az első negyedet 4–1-re bukták el. És a folytatás sem sikerült fényesen, hiszen a második és harmadik felvonást egyaránt 3–0-ra nyerték a zöld-fehérek, akik végül 15–4-re győztek.

Budapesti Ifjúsági Bajnokság, 2002, Alapszakasz, 1. csoport, 8. forduló, Laky Károly uszoda
FTC-Telekom–Budapesti Honvéd SE-Érd 15–4 (4–1, 3–0, 3–0, 5–3)
A BHSE-Érd gólszerzői: Magyar Kristóf, Hegedős Péter, Horváth Gergely, Szűcs Milán 1-1

A 2006-osok a Kőér utcában az OSC második csapata ellen szálltak vízbe. Bár Vargáné Gazdag Erika csapata nem kezdett rosszul, az első negyed 3–2-es megnyerése után az újbudaiak fordítani tudtak. Sőt, az utolsó negyedet 6–0-ra, a mérkőzést pedig 13–5-re nyerték meg.

Budapesti Szívós István Gyermekbajnokság, 2006, Alapszakasz, 1. csoport, 8. forduló, Kőér utca
Budapesti Honvéd SE-Érd–OSC Újbuda 2 5–13 (3–2, 1–2, 1–3, 0–6)
A BHSE-Érd gólszerzői: Szakács Péter, Zsigó Botond 2-2, Farkas Szilárd 1

A 2008-as bajnokságban szereplő Honvéd-Érdre két mérkőzés várt a Népligetben, hiszen előbb az aktuális fordulóból játszotta le a III. kerületi TVE elleni meccsét, melyet remek egyéni teljesítményeknek köszönhetően nyert meg 12–7-re. Ezt követően viszont az FTC lány csapatával már nem bírtak a hatodik fordulóból elhalasztott és pótolt mérkőzésen, miután a népligetiek 8–3-ra győztek.

Budapesti Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2008, Alapszakasz, D-csoport, 6. fordulóból elhalasztott mérkőzés, Népliget
Budapesti Honvéd SE-Érd–FTC Telekom lány 3–8 (0–3, 1–2, 1–2, 1–1)
A BHSE-Érd gólszerzői: Bihari Gábor, Harmos Boldizsár, Fabinyi Huba 1-1
Budapesti Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2008, Alapszakasz, D-csoport, 7. forduló, Népliget
III. kerületi TVE–Budapesti Honvéd SE-Érd 7–12 (0–4, 2–0, 1–6, 4–2)
A BHSE-Érd gólszerzői: Korner Márton 4, Bihari Gábor, Bereczki Erik 3-3, Fabinyi Huba 2