Futsal: idegenbeli győzelemmel búcsúzott az évtől a 5 Stars

Alaposan bekezdett, de kiélezett küzdelemben 9-7-re nyert a TFSE-Szertarsport.hu vendégeként a Vasas Sportcsarnokban a 5 Stars Érdi VSE a futsal NB II Nyugati csoportjának 14. fordulójában.

Varga László együttese parádésan kezdett a dobogós vendégeként, hiszen tizenegy perc alatt ötször is betalált Horváth Tamás és Bozsoki Imre két-két és Kertész Bence egy góljával (0-5). Az érdiek ezután mintha túlságosan is megnyugodtak volna, melyet a TF ki is használt, a szünetre két gólt dolgozott le (2-5), majd a második félidő elején három perc leforgása alatt ki is egyenlített (5-5).

De a 5 Starsban volt tartás, Lak Imre gólja után Horváth Tamás és Bozsoki Imre mesterhármasig jutott (5-8). Még úgy is, hogy a már négygólos Rónaszéki Botond által ismét zárkóztak a hazaiak (7-8). Az utolsó percben azonban Bozsoki is meglőtte egymaga negyedik, csapata kilencedik gólját, beállítva a 5 Stars 9-7-es sikerét.

Futsal NB II, Nyugati csoport, 14. forduló
TFSE-Szertarsport.hu-5 Stars Érdi VSE 7-9 (2-5)
Vasas Sportcsarnok, zárt kapuk mögött. V.: Deme (Blum, Vámosi)
Gól: Kiss G. (12. p.), Sóvári (17. p.), Rónaszéki (21., 23., 38., 38. p.), Kocsi (23. p.), ill. Horváth T. (2., 11., 31. p.), Bozsoki (3., 9., 34., 39. p.), Kertész B. (6. p.), Lak (25. p.)