Három éve indították útjára a Ligeti Lurkó Literatúra versenyt az Érdligeti Általános Iskolában, ahol csapatokban játszhatnak egy jót a 4. osztályosok, és bizonyíthatják közben azt is, hogy ők ismerik a legjobban a kortárs magyar gyermekirodalmat.
Tartalom ikonok: Videó
Advent első vasárnapjától március 29-éig minden vasárnap déli egy órától két helyszínen várják meleg étellel az érdieket az egyházak önkéntesei és a Szociális Gondozó Központ munkatársai. Aki eljön, nemcsak ebédet kap, hanem jó szót, lelki támogatást is.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Felderítő Főosztályának nyomozói közel 28 millió forint értékű kábítószert foglaltak le; hat embert, köztük egy érdit és két gödit elfogtak, a hetedik terjesztőt, a 28 éves budapesti Sallai Dániel Györgyöt keresik – adta hírül a BudapestKörénye.hu. VIDEÓVAL
Szombaton és vasárnap a szinkronúszásé volt a főszerep az ÉRD Arénában. A hetedik alkalommal megtartott Aquatic-CEWE Kupán három-három arany- és ezüst- hat ezüst- és négy bronzérem volt a több mint ötvenfős házigazda egyesület termése, ami a dobogós helyezéseket illeti.
Harmadik éve tart évzáró műsort az Ága-Boga Nagycsaládosok Érdi Egyesülete, amire idén advent első vasárnapján került sor a Szepes Gyula Művelődési Központban, ahol csaknem kétszáz nagycsaládos szülő és gyermek zárta egy jókedvű programmal az évet.
Nyílt napot tartottak múlt hét szerdán az Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnáziumban a nyolcadik osztályos tanulók és szüleik számára. Az érdeklődők az iskoláról, illetve a felvételi követelményekről tájékozódhattak, és beülhettek nyílt órákra is.
Hat mérkőzés után ötödik idegenbeli győzelmét aratta a Delta RSE Érd a női röplabda NB II Nyugat A-csoportjában, miután a PTE-PEAC vendégeként győzött három játszmában.
Hetedik éve rendezi az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium a szalagavatót az Érd Arénában, és ehhez igazították az est forgatókönyvét is, aminek persze egyik fő eleme a hagyományok szerint a szalagok feltűzése és a 12. osztályosok tánca volt, de a végzősök és a 11. osztályosok kisfilmekkel is készültek
Három győzelemmel és egy vereséggel zárta a Delta RSE Érd a lány röplabda U13-as országos bajnokság legutóbbi, érdi fordulóját. A csapat új edzője, Sántáné Dobler Alexandra ezen a tornán mutatkozott be hazai közönség előtt.
Pénteken felállították a karácsonyfát a városközpontban, a Kálvin téri körforgalomban. Tekintse meg az Érdi Televízió videóját!