Érdektelenségbe fulladt és a "kutyát" sem érdekelte Aradszki András országgyűlési képviselő szerint az október 23-ai ünnepség Érden. A FIDESZ-KDNP politikusa ezt sajtótájékoztatóján mondta, ahol beszélt arról is, hogy a koronavírus negyedik hullámában mennyire fontos, hogy mindenki oltassa be magát.
Tartalom flag-ek: Érdekes
Az érdi rendőrök előkerítették azt a 21 éves férfit, aki egy helyi házba tört be, alapos kutatás után arannyal és egy laptoppal távozott. A gyanusított két korábbi betörés elkövetését is beismerte.
A kettes számú választókerület képviselője, Simó Károly volt a vendége az ÉRD TV Párbeszéd című műsorának. A következő hetekben valamennyi képviselő beszámol majd az elmúlt időszakban végzett munkájáról, s arról milyen fejlesztések valósultak meg, s milyenek várhatóak a közeljövőben.
Az Érdi Rendőrkapitányság két év után ismét az Érdi Szakképzési Centrum Százhalombattai Széchenyi István Technikum és Gimnázium diákjaival vett rész a bűnmegelőzési vetélkedőn november 3-án.
Nyakunkon a karácsony, ami szépsége és meghittsége mellett az ajándékozással sokak pénztárcáját meg tudja terhelni. Az ÉRD FM 101.3 Bundáskenyér című műsorának a vendége volt Csatos Erika, pénzügyi mentor, aki egyszerű és könnyen megfogadható tanácsokat adott, hogy ne legyen rémálom az ünnep.
November 11-én Márton napi lámpás felvonulást szervez az Érdnyugat Egyesület 18 és 20 óra között. A résztvevők a Festő utca és az Esztergályos utca sarkáról indulnak és a Napközis Táborhoz érkeznek, ahol teával, kakaóval és kaláccsal vendégelik meg őket a szervezők.
Szalagkorlátnak ütközött egy autó az M6-os autópálya Budapest felé vezető oldalán, Százhalombatta közelében, a 24. és a 25. kilométer között. A jármű akadályozza a forgalmat, amely a leállósávban halad. A balesethez az érdi hivatásos és a százhalombattai létesítményi tűzoltókat riasztották.
Országszerte megemlékezéseket és gyertyagyújtást tartanak az 1956-os forradalom és szabadságharc leverésének, a szovjet csapatok bevonulásának évfordulóján az áldozatokra emlékezve. Érden 17 órakor tartanak megemlékezést az '56-osok terén, a hármas keresztnél (Érd, Ágota utca).
Még néhány jelentkezést be tud fogadni a Sirius Állat- és Természetvédelmi Alapítvány, amelynél jelentkezni lehet a kutyák és macskák támogatott ivartalanítási programjára. Nem szűrik a jelentkezőket, de azt kérik, olyanok jelentkezzenek, akik egyébként nem engedhetik meg maguknak a költségeket.
Az Érd és Térsége Víziközmű Kft. tájékoztatja a Salgó utcában élőket, hogy 2021. november 8-a és11-e között 08:00-14:00 óra között ivóvíz vezetéképítési munkálatokat végeznek, emiatt azt kérik, hogy az autókkal már a reggeli órákban álljanak ki a telkekről, mert napközben erre nem lesz lehetőség.