Tartalom ikonok: Videó

Százhúsz adag sertéspörkölttel és petrezselymes burgonyával várta az Érdi Fidesz a rászorulókat az Összefogás Házánál, karácsony előtt. A képviselők és a bizottsági tagok pénzéből vendégelték meg az embereket, az előkészítésben és az osztásban az Érdi Fidelitas tagjai mellett szépkorúak is részt vettek.
Járdát terveznek az Ürmös-Eperfa utcákban és a Szovátai úton, és 200 milliós városi forrásból kiépítik a vasútfejlesztésben érintett Felvigyázó és Csalogány utcát, valamint a Tétényi utat – döntött csütörtöki ülésén a közgyűlés. Határoztak továbbá arról, hogy elektromos töltőberendezés létesülhet a Gárdonyi iskolánál, és a következő esztendőre is szerződést köt a város a Volánnal. Közgyűlési összefoglaló.