Az Ifjúsági Önkormányzat jelöltjei számára tartottak hétfő délután felkészítést a Polgárok Házában, ahol a fiatalok megtudhatták, mik a jogaik és kötelességeik, hogyan tudják megtervezni majd a költségvetésüket, sőt, kommunikációs gyorstalpalót is kaptak.
Tartalom ikonok: Videó
Kis Korinna lett a II. Pest Megye Szépe verseny győztese, így zsinórban másodjára hozta el érdi lány a megye legszebbjének járó vándorkoronát.
Nagy iramú mérkőzésen a házigazda FTC diktálta a tempót, de az ÉRD végig tartotta magát, s 35–30-ra maradt alul a K&H női kézilabda liga 12. fordulójában.
Az év legfontosabb eseménye előtt állnak az érdi floorballosok. Az I. és III. korcsoportos lányok egyaránt a diákolimpia országos döntőjére készülnek, melyet január 19-20-án rendeznek Kazincbarcikán.
Valószínűleg sokan kerültek már olyan helyzetbe, hogy az orvos olyan készítményt ír fel, melyet a gyógyszertárban készítenek el, de mi készül a gyógyszertár laborjában? Ennek járt utána legutóbbi adásában az Érd Tv Kulisszatitkok című műsora.
Már majdnem százezren nézték meg a legnagyobb közösségi oldalon az ÉRD női kézilabda csapat kapusának, Julie Foggeának a karácsonyi ünnepségen előadott éneklését, ahol szinte tökéletes magyarsággal adta elő Oláh Ibolya Magyarország című számát. A kapus a dal sikeréről is beszélt az NSO Tv-nek.
Az Érdi Jégcsarnok adott otthont a 3. Jégördög Kupa mű- és szinkronkorcsolya versenynek. Az ország összes műkorcsolyaklubjának részvételével zajló utánpótlástorna kiváló versenyzési lehetőség a pandémiás helyzetben a sportolóknak, akik idén jóval kevesebb viadalon indulhattak.
Ünnepélyes keretek között adta át a már januárban elkészült fedett baseballcsarnokát az Érdi Baseball és Softball Team SE. A létesítménynek köszönhetően a sportolók a tél folyamán is ideális körülmények között fejleszthetik képességeiket.
A téli időszakban a rendőrség is fokozottabban figyel rá, hogy minden autós betartja-e a balesetmentes közlekedés előfeltételeit a tél időjárásnak megfelelően, illetve ilyenkor fontos tanácsokkal is szolgálnak, miket kell ennek érdekében megtenniük a gépjárművezetőknek, mondta el az Érd TV-nek Kürti István alezredes, a Közlekedésrendészeti Osztály vezetője.
Hazai pályán, hatpontos győzelmet aratott a Kandó FSC ellen a BKG-VMG DSE a férfi kosárlabda NB II Közép B-csoportjának 12. fordulójában.