Tartalom ikonok: Videó

Huszonhét éve jelölték ki Semmelweis Ignác születésének napját a magyar egészségügy napjának. Nyolc éve pedig az egészségügyben dolgozók számára munkaszüneti nappá is vált július 1-je. Érden a dr. Romics László Egészségügyi Intézményben tartottak ünnepséget ez alkalomból.
Hatvannégy nagy ho-ho-ho horgász mérkőzött meg szombaton a tárnoki tónál. Három kategóriában osztottak díjakat, majd a verseny végeztével mintegy százan ülték körbe az asztalokat, fogyasztották el a helyben készített bográcsgulyást. Hát a halászlé? Azt majd a családi napon főzik az érdi horgászok.