Tartalom flag-ek: Top

Az Ifjúsági Önkormányzat diákképviselői egy kezdeményezéssel fordultak az Érdi Rendőrkapitányság munkatársaihoz: a biztonságos internethasználat fontosságára szeretnék felhívni az érdi diákok figyelmét. A prevenciós előadássorozat február 8-án indul és a következő tíz hétben minden érdi oktatási intézménybe ellátogatnak. VIDEÓVAL FRISSÍTVE.
Próbaérettségit tartanak a héten a Gárdonyi gimnázium végzős diákjainak. Szerdán irodalomból tehetik próbára tudásukat a diákok, akik reggel nyolctól délig írják a korábbi érettségi tételekből összeállított feladatlapot, ugyanolyan körülmények közt, mint ahogy az éles vizsga zajlik majd. A kezdeményezés nagyon népszerű a diákok és a tanárok között
Az Életfa Csoport a tavalyi alkalom után idén újra elsősegély tanfolyamot szervezett február 2-án a Dr. Dizseri Tamás Habilitációs Központban. A tanfolyamot ezúttal az Érdi Önkormányzat támogatta, és akárcsak az előzőt, ezt is az SOS Elsősegély egyik munkatársa tartotta a csoport önkéntesei, súlyosan fogyatékos gyermekkel foglalkozó gyógypedagógusok és konduktorok, valamint szülők részére.
Ilyen évet nem zártunk még - fogalmazott Tar Mihály elnök az Érdi Spartacus SC hagyományos családi bálján, amit szombaton tartottak a Finta Rendezvényházban. A tánc és a vacsora mellett sor került a kiemelkedő eredményt elért sportolók elismerésére is: harmincegy kupát, illetve oklevelet adtak át. A bálozókat T. Mészáros András polgármester is köszöntötte, akit arról kérdeztünk, mikor épül fel a birkózók edzőcsarnoka.