Tartalom flag-ek: Jobbfent

Hagyományosan négy alkalmat szerveznek az Érdligeti Általános Iskolában az idei tanévben is, amikor a nagycsoportos óvodások belekóstolhatnak abba, milyen lesz majd az iskolai élet. Az első alkalomra november 15-én, csütörtökön 16:30-tól kerül sor a Diósdi úti épületben. Ősz lévén a csütörtöki foglalkozáson minden erről az évszakról fog szólni, tudtuk meg Vargáné Balogh Erika igazgatónőtől.
Közúti közlekedési baleset történt november 12-én 9 óra 40 perckor Érden, a Bajcsy-Zsilinszky úton, ahol egy 27 éves helyi lakos BMW személygépkocsijával elgázolt egy, az úton átkelni szándékozó 83 éves férfit, majd frontálisan ütközött egy szembe haladó kisbusszal. Az elgázolt férfi a helyszínen életét vesztette. A rendőrök a baleset helyszíni szemléjét megkezdték, a forgalmat a környező utcákba terelik.
Márton nap, Márton nap, a libák az ólban gágognak!", harsogta a Csiga Duó és vele együtt a kicsik, akik a Szivárvány Óvoda négy csoportjából érkeztek a Parkvárosi Közösségi Házba pénteken délelőtt, hogy ott aztán az együttes saját dalaira és jól ismert magyar népdalokra bulizzanak egy fergetegeset. Este pedig lámpás felvonulással és terülj-terülj asztalkámmal zárult a nap nemcsak a Szivárvány, de az Erdőszéle Óvoda csöppségei számára is.