Tartalom flag-ek: Jobbfent

A karácsony elvileg a szeretet, a béke ünnepe, amikor mindennek a meghittségről, a családról kellene szólnia, nem pedig az idegeskedésről, kimerültségről. Hogy lehet túlélni az ünnepekre való készülődést? És hogyan maradhat meghitt az ünnep ma, amikor versenyt posztolunk tökéletesebbnél tökéletesebbre sikerült bejglikről, karácsonyi dekorációkról a különböző közösségi oldalakon?
Három érdi vállalkozót tüntetett ki a a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége példaértékű, magas színvonalú tevékenységéért. Szalai György, az érdi Gyurivill Kft. ügyvezetője Regionális Év Vállalkozója kitüntetést vehetett át, German József, a Di-Fer Kft. és Mátyus László, a Pánczél Kft. ügyvezetője pedig az Év Vállalkozója Díjat vehette át.
Ez az a nap, amit az Úr rendelt – énekelték a Marianum iskola diákjai szombat délelőtt. Nagy nap volt ez a nemrég megújult és gimnáziumi szárnnyal kiegészült intézmény életében: Spányi Antal megyés püspök áldotta meg az új épületszárnyat, valamint a felújított régi épületet, és celebrált szentmisét. Az ünnepségen jelen volt Soltész Miklós, a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára, Tarnai Richárd kormánymegbízott, dr. Aradszki András országgyűlési képviselő és dr. Bács István alpolgármester is.