Egyszer, nem is oly rég sikerült legyőznie a Kisvárdát az ÉRD-nek, ráadásul azt idegenben tették Horváth Rolandék. Most hazai pályán, az ÉRD Arénában harcolhatják ki a Magyar Kupa négyes döntőjébe jutást, melyet április 11-én, vasárnap 16 órától az erdmost.hu facebook oldalán élőben közvetítünk!
Tartalom ikonok: Videó
Hazai pályán végig kiélezett mérkőzést vívott a dán Odensevel az EHF-Kupa C-csoportjának nyitókörében az ÉRD női kézilabda csapata, amely az utolsó percben is támadhatott a győzelemért, de végül 28-27-re a vendégek győztek.
A tavalyinál is több, ötszázhuszonegy résztvevővel rendezte meg a 20-30 Egyesület december 31-én délelőtt a VII. Érdi Szilveszteri Futást, ahol ezúttal a Down Alapítvány Korai Fejlesztő Központját támogatták a nevezésekből összegyűlt, szintén rekordnak számító 740 ezer forinttal.
240 nevezővel tartotta meg hagyományos évzáró örömíjász versenyét a Téglagyár területén a Parkvárosi Vadászok Hagyományőrző Íjász Egyesülete. A nemzetközi megmérettetésen hazánk legjobbjai mellett még norvég íjász is elindult.
A tangó és csárdás egy tőről fakad, mondja az idén 90 éves Novák Ferenc Tata. A magyar táncművészet kiemelkedő alakjával érdi víkendházának teraszán beszélgettünk.
Nehéz kezdés után indult csak be az ÉRD gépezete, de Szabó Edina együttese magabiztos 35–25-ös győzelmet aratott az Alba Fehérvár KC ellen a K&H női kézilabda liga évzáró, 11. fordulójában.
Az idei utolsó melegétel-osztást ezúttal nem az egyházak, hanem az önkormányzat valósította meg a Szociális Gondozó Központ munkatársaival. Ismét két helyszínen, az Emma utcában és a régi Parkvárosi Közösségi Házban várták a rászorulókat a forró babgulyással.
Népes mezőnnyel rendezte meg az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya, a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola és a Pesti Sport Kft. a hagyományos év végi Csoki Kupáját, melyet ezúttal Karácsonyi Csoki Kupának kereszteltek a szervezők.
Több mint tíz éve, hogy december 25-én ételt osztanak a Kálvin téri református templom kertjében. A kezdeményezés, azaz az üst mögött jó ideje egyetlen család áll, a Fülöp família, de kenyérrel, gyümölccsel még sokan mások is hozzátesznek ahhoz, hogy megszépítsék az ünnepeket a rászorulók részére.
Több mint 200 adag karácsonyi menüvel lepte meg a nehéz helyzetben lévő érdi családokat a Gyermekétkeztetési Alapítvány december 24-én. Aki nem tudott eljönni, annak a Szociális Gondozó Központtal együttműködve házhoz szállították az ebédet. Csőzik László polgármester is bekapcsolódott az akcióba.