2021 áprilisában a legjobb zenei videoklipnek választotta a Los Angeles Film Awards Szabó Ádám érdi énekes-harmonikás és Curtis közös számát, az Ez vagyok én című számot.
Tartalom ikonok: Videó
78 gólt hozó mérkőzésen a házigazda DVSC-SCHAEFFLER végig vezetve győzte le 43-35-re az ÉRD-et a női kézilabda NB I 21. fordulójában.
A Szikra Tehetséggondozó Egyesület egy videóval köszönti a sajátos nevelési igényű gyermeket nevelő édesanyákat. Az összeállítást szakemberek és gyógypedagógusok készítették anyák napja alkalmából.
Idén is átadták az Érd Kiváló Sportolója és Érd Kiváló Sportcsapata díjakat a Polgárok Házában. 2020-ban kilenc egyéni sportoló és öt csapat vehette át az elismeréseket dr. Csőzik László polgármestertől.
Idei első toborzóját tartotta az Érdi Baseball És Softball Egyesület a hétvégén. Az ország egyik, ha nem a legnépesebb klubja elsősorban gyerekekkel szeretne bővülni.
Csütörtökön adta át Dömötör László, a Delta Röplabda Sportegyesület elnöke a Bolyai János Általános Iskola és a Vörösmarty Mihály Gimnázium intézményvezetőinek azt a két defibrillátort, amit az egyesület ajánlott fel ezeknek az oktatási intézményeknek.
Kendernay János, az LMP társelnöke kritizálta a kormány klímavédelmi 8 pontját, ugyanakkor üdvözölte Érd zöld programjait. Pitz Dániel, az LMP Országos Elnökségének tagja a klímavédelem kapcsán az élelmiszerbiztonságra hívta fel a figyelmet. Tetlák Örs alpolgármester a helyi ügyekről beszélt.
Gurmai Zita frakcióvezető-helyettes és Korózs Lajos vezetésével tartott az MSZP lakossági fórumot csütörtökön. Az egyenlő fizetés európai napja kapcsán az MSZP Nőtagozatának elnöke kiemelte: 58 napot kell a nőknek pluszban dolgozniuk azért, hogy egyenlő legyen a fizetésük a férfiakéval.
Egyhangúlag megszavazta a 2020-as költségvetést a képviselőtestület. Ennek főösszege 51 milliárd forint, ebből 36,5 milliárd a MVP keretében érkezik Érdre. Döntés született a közalkalmazottak jövedelmének kiegészítéséről, és elhangzott, hogy április közepéig megnyílik a sasvárosi egészségház.
Az újévi hangverseny helyett idén farsangi koncertet adott telt ház előtt a 31. évébe lépő Érdi Kamarazenekar kibővített formátuma a Szepes Gyula Művelődési Központban vasárnap este.