Az országgyűlési képviselő keddi reggeli rendkívüli sajtótájékoztatóján többek közt az együttműködés fontosságáról beszélt, illetve arról, hogy meg kell ismernie nemcsak a településeken felmerült problémákat, hanem a helyi vállalkozók nehézségeit is.
Tartalom ikonok: Videó
Különleges fotópályázatot hirdetett a Magyar Földrajzi Múzeum Helytörténeti Gyűjteménye, amely Keressük értékeinket! címmel vár 2000-es évek előtti, archív fotókat Érd történetéből.
17.30-tól már a védettségi igazolvánnyal rendelkezők és 18 éven aluli hozzátartozóik előtt fogadja az Ercsi úti Sporttelepen az NB III Nyugati csoportjának 34. fordulójában a 9. helyezett Érdi VSE a sereghajtó Nagyatádi FC-t. A mérkőzést az erdmost.hu facebook oldalán élőben közvetítjük!
Vasárnap rendezték meg az Érd Arénában a Gyerek-, U21 és Felnőtt Sumo Országos Bajnokság, válogató- és felkészülési versenyt 15 egyesület részvételével. Több mint 30 érdi mérettette meg magát a hosszú kényszerszünet utáni első hazai rendezésű versenyen.
Március 17-től az érdi Dr. Romics László Egészségügyi Intézmény csak a Felső utcai kapun keresztül fogadja a pácienseit, akiknek kérdéseket tesznek fel, s kizárólag indokolt esetben engedik be a rendelőbe a betegeket. A rendelő vezetése türelmet és megértést kér az érdiektől.
A patikákba egyszerre csak annyi ember léphet be, ahány kassza van, a többieknek kint kell várniuk. A legtöbben szájmaszkot és fertőtlenítőt vennének, ha lenne, de nincs. Baloghné dr. Nagy Krisztina vezető szakgyógyszerész tanácsot adott, mi kell, hogy legyen otthon a házipatikában járvány idején.
Az érdi Szikra Tehetséggondozó Egyesület munkatársai is átvehették a „Tudatos felkészüléssel az autista emberekért” díjat, melyet az NFSZK Nonprofit Kft. MONTÁZS projektben megvalósuló szakmai támogató programokban való aktív munkájuk elismeréseként kaptak. A
Mint Sebestyénné Majchrowska Ewa, a Csuka Zoltán Városi Könyvtár igazgatója az Érd Tv-nek elmondta, az intézményben egyszerre tartózkodó olvasók száma korlátozva lesz, a gyermekkönyvtár esetében 5, a felnőtt esetében 10 főben maximalizálják és nekik is rendelkezniük kell védettségi igazolvánnyal.
A Szociális Gondozó Központ új, Topoly utcai épületében állítanák ki helyi alkotók műveit - közölte Kiss Sándor szociálpedagógus.
Május 7-én, 16 órától védettségi igazolvánnyal rendelkező szurkolók előtt vív rangadót a 8. helyezett Kisvárda Master Good SE ellen az ÉRD Arénában a tabellán 9. ÉRD a női kézilabda NB I 22. fordulójában. A mérkőzést az erdmost.hu facebook oldalán élőben közvetítjük!