Június 26-án éjjel Törökbálint térségében lezárják az M7-es külső sávját, a térvilágítás karbantartása miatt.
- info@erdmost.hu
A patikákba egyszerre csak annyi ember léphet be, ahány kassza van, a többieknek kint kell várniuk. A legtöbben szájmaszkot és fertőtlenítőt vennének, ha lenne, de nincs. Baloghné dr. Nagy Krisztina vezető szakgyógyszerész tanácsot adott, mi kell, hogy legyen otthon a házipatikában járvány idején.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Megkezdte a felkészülést a klub NB III-as csapata, az is kiderült, hogy kik ellen lépnek pályára a nyáron.
Főtéri párakapuval és hűsítő ásványvízzel sokkal könnyebb az érdieknek elviselni a nyári forróságot.
További cikkeink
Az érdi úszó a nyílt vízi országos bajnokság 10 kilométeres versenyszámában nyújtott kiváló teljesítményt.
Az erősen kiszáradt állatot az Érdi Civil Állatmentők gondozzák, orvosi segítséggel.
Az Érdi VSE U11-es csapata Ausztriában egy húszcsapatos nemzetközi tornán lépett pályára.
Váratlan hálózati meghibásodás történt az Alsóvölgyi úton, így kora délutánig nem lesz víz a
Az első nyári hőhullám különösen veszélyes, fokozottan figyeljünk az utcán élőkre, gyerekekre, idősekre es
Pályázati felhívás Érd, Mühlgang utca 2. szám alatti önkormányzat tulajdonában álló ingatlan értékesítésére.