Hazai pályán aratott 5–0-s győzelmet az Ócsa VSE ellen az Érdi VSE felnőtt női labdarúgó csapata a Pest megyei másodosztályú háromnegyed pályás bajnokság déli csoportjának hatodik körében.
Tartalom ikonok: Fotó
A Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában rendezte meg hagyományos Csoki Kupáját az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya, amely remek hangulatú szezonnyitót hozott össze.
Megszerezte második (hazai) sikerét a VMG DSE férfi kosárlabda csapata. Az NB II Közép A-csoportjának harmadik körében az érdiek a BKG Prima Akadémia U18-as csapatát ütötték ki hazai környezetben 111–46-ra.
Esélyeshez méltóan, nagyobb sebességi fokozatban játszva győzte le hazai pályán 50–23-ra a Szent István SE-t az ÉRD a K&H női kézilabda liga 10. fordulójában.
Kiegyenlített mérkőzésen a hosszabbításban szerzett góllal szenvedett 2-1-es vereséget a Mol Fehérvár FC II vendégeként az Érdi VSE az NB III Nyugati csoportjának 24. körében.
Nem pihentek vasárnap a Bolyai alsó tagozatos diákjainak szülei. Nem (csak) a leckét kérdezték ki porontyaiktól, hanem játékokat festettek fel az Alsó utcai épület udvarára. Adott volt minden: a jó idő, a betonfesték, saját kreativitásuk és lelkesedésük, na meg az iskola vezetésének támogatása.
Tizenharmadik alkalommal rendezték meg múlt hét pénteken a Katyika meg Matyika Országos Mesemondó Versenyt, aminek idén először a Parkvárosi Közösségi Ház adott otthont. Itt telt tehát a múlt hét pénteki délután a mesék bűvkörében, igazi fonóhangulatban.
Ugyan a második félidőben bő tíz perc után Pál Szabolcs révén megszerezte a vezetést az Érdi VSE, ám a Bicskei TC egy szerencsés szituációból egyenlített a hajrában, mégsem örülhetett a pontszerzésnek, hiszen a 92. percben Csiszár Zoltán állította be a 2–1-es érdi győzelmet.
Nehezen indult be, de az első félidő végén átvette az irányítást és megérdemelt győzelmet aratott a Siófok KC elleni hazai mérkőzésén az ÉRD. A K&H női kézilabda liga kilencedik fordulójában rendezett mérkőzésen Szabó Edina csapata 27–21-re győzött.
Tizenöt szépséget válogatott be az előzsűri a III. Pest Megye Szépe döntőjébe. A döntős hölgyek pedig kihasználták a jó időt és a verseny egyik szponzora által felajánlott lehetőséget: vitorláztak egyet az indiánnyárban. Nem öncélúan tették ezt, hiszen közben portrék is készültek róluk.