Izgalmas, 6 gólt hozó mérkőzésen győzte le hazai pályán 4–2-re az Érdi VSE a sereghajtó és már biztos kieső Nagyatádi FC-t az NB III Nyugati csoportjának 34. fordulójában.
Tartalom flag-ek: Top
Az Angyalok Jótékonysági Licit csoportban egy érdi beteg kisfiú kezelésére gyűjtenek. A család második gyermekének, a 4 éves Gergőnek csecsemőkori agyi bénulása van, gyenge az izomzata, epilepsziás, látás és hallás sérült valamit lélegeztető gép segítségére szorul.
Március 17-től az érdi Dr. Romics László Egészségügyi Intézmény csak a Felső utcai kapun keresztül fogadja a pácienseit, akiknek kérdéseket tesznek fel, s kizárólag indokolt esetben engedik be a rendelőbe a betegeket. A rendelő vezetése türelmet és megértést kér az érdiektől.
Május 9. a második világháború befejeződésének emléknapja Európában. De ugyanezen a napon a történelmi jelentőségű "Schuman-nyilatkozat" évfordulóját is ünnepeljük. Így a győzelem napja egyúttal Európa-nap is.
Mint mindennek, a fagylaltnak is van világnapja, viszont azt senki sem tudja biztosan, ki készített először fagylaltot. Azt sem, hogy mikor. Kétezer évvel ezelőtt Néró római császár megparancsolta a rabszolgáinak, hogy hozzanak neki havat egy közeli hegy tetejéről.
Kis túlzással előbb felépíttetünk manapság egy komplett házat, minthogy megjavíttassuk a régi kapunkat. Kis munkára alig találni embert. Utánajártunk, miért.
A Miniszterelnökségen tárgyalt dr. Ágostházy Szabolcs európai uniós fejlesztésekért felelős államtitkárral Csőzik László. Érd polgármestere hangsúlyozta, az úthálózatot fejlesztenék, óvodákat és bölcsődéket építenének, új gazdasági övezeteket hoznának létre és a zöldterületeket fejlesztenék.
A magyar stand up egyik legeredetibb figurája számára nincsenek tabuk, mindent kibeszél, viccet csinál a traumákból. A színpadon sosem politizál és nem is káromkodik. Kőhalmi Zoltán az a fajta nevettető,
aki szereti megmutatni, ott is van humor, ahol nem is gondolnánk rá.
Az intézmények bezárnak, de két napig ügyeleti rendszerben működnek, utána kijelölt, ügyeletet adó intézményekben vigyáznak azokra, akikkel nem tudnak otthon maradni a szülők. A nagyszülőket óvjuk a fertőzésveszélytől. A közétkeztetést az önkormányzat biztosítja annak, aki igényli.
Rendkívüli egyeztetést folytatott szombaton délelőtt az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal vezetése, aminek eredményeképp levélben kérte Csőzik László polgármester a kormánytól, hogy a fenntartó önkormányzatok átmenetileg szüneteltethessék az óvodák és bölcsődék működését.