Tartalom flag-ek: Top

Útjukra indulnak ma a szeretetcsomagok: délelőtt megkezdte a beérkezett cipős dobozok szállítását a Szociális Gondozó Központ. Elsőként az érdi család- és gyermekotthonokba visznek csomagokat, december 21-éig pedig a családokhoz is kiszállítják. A gyermekjóléti szolgálatnál ezen a héten még lehet leadni ajándékdobozt.
Érd legidősebb lakosát, Wéber Ferencné Teri nénit köszöntötték 106. születésnapja alkalmából szombaton a kora esti órákban az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban ismerősei, rokonai és T. Mészáros András polgármester, aki a város ajándékai mellett átadta az ünnepeltnek Orbán Viktor miniszterelnök köszöntő oklevelét is.
Ne feledjük a szabadságharcot követő megtorlást és az elnyomást! A sötét, kilátástalan évekből merítsünk erőt az ország megújítására. Merjünk nagyot álmodni és nagyot cselekedni! soha többé ne hódoljunk be az önkényuraknak - hangsúlyozta az október 6-ai megemlékezésen Csőzik László polgármester.
Az unokázós csalásokról tartottak előadást az Érdi Rendőrkapitányság munkatársai a Jázmin utcai Idősek Klubjában. Nem először jártak az intézményben: több, az időseket érintő témában is beszélgettek már korábban a klubtagokkal. Azért az unokázós csalás került most terítékre, mert ez az adventi időszak egyik legjellemzőbb vagyon elleni bűncselekménye.
Közös évértékelő sajtótájékoztatót tartott Aradszki András országgyűlési képviselő és T. Mészáros András polgármester: szó esett az óvodák és egészségügyi intézmények fejlesztéséről, ismertették a kamerarendszer telepítésének második ütemét. Aradszki András országgyűlési képviselő a Nemzeti Konzultáció kitöltésének fontosságára hívta fel a figyelmet.