A szakemberek folytatják a világítás karbantartását, ezért június 16-án és 17-én éjszaka ismét sávlezárás lesz az útszakaszon.
Címkék: Diósdi úti aluljáró
December 19-én, csütörtökön este a szakemberek újrahálózták a vasúti felüljárót a Diósdi úti alagútnál.
Nem kell többé tartanunk a potyogó kövektől a Diósdi úti alagútban.
Eliszaposodnak a szivattyúk a Diósdi úti aluljáróban, ezért áll folyton a víz az alagútban.
A tűzoltók besegítettek a víz szivattyúzásába, nekik köszönhetően sokkal előbb helyreállt a rend.
Harmadszor kerül víz alá a MÁV városközponti vasúti aluljárója, harmadszor bénult meg miatta a város forgalma.
Nálunk az aluljárókban okozott kisebb bajt az eső, Devecserben viszont 50 mm hullott egy nap alatt.