UP kézilabda: simán nyert a Kőrösi a szezonnyitón

Simán, 31–16-ra legyőzte a Martonvásári KSE-t a Kőrösi Kölyök DSE a serdülő harmadosztály nyitófordulójában.

Az érdi Kőrösi Kölyök DSE sérülés miatt két játékosára, Fazekas Dánielre és Tóth Lőrincre sem számíthatott, míg Fehérvári Márton épp a Telekom Veszprém utánpótlásánál felvételizett, míg Kocsics Krisztián már a felnőtt csapatban szerepel.

A szezonnyitó mérkőzésen esélyeshez méltóan játszott a Kőrösi, amelynél mindenki kivette a részét a sikerből, de a kihagyott helyzetek és a technikai hibák száma magas volt. Mint az erdikkdse.hu-n megjegyzik, a küzdőszellemmel és akarással nem volt probléma, egy pillanatig sem volt kétséges, hogy melyik a jobb csapat, így a Kőrösi 16–7-es félidő után könnyedén, 31–16-ra verte a Martonvásárt.

Serdülő fiú III. osztályú kézilabda bajnokság, 1. forduló
Kőrösi KDSE–Martonvásári KSE 31–16 (16–7)
A KKDSE gólszerzői: Nagy Dominik Olivér 8, Tóth Balázs, Tóth Bence 6-6, Hancsovszki Zsombor 4, Boros Ádám, Nagy-György Tamás 3-3, Darvas Áron 1