Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Intézményünk fogyatékossággal élő személyek részére nyújt nappali ellátást és foglalkoztatást.

A terápiás munkatárs főbb feladatai:
• Egyéni és csoportos terápiás foglalkozások tervezése és vezetése
• Az ellátottak fizikai, mentális és érzelmi jólétének támogatása.
• Az intézmény programjaiban és eseményein való aktív részvétel.
• Szükség esetén gondozási feladatok
• A kerámia műhely munkájának segítése.

A pályázat elbírálásánál előnyt élveznek azok a jelentkezők, akik tapasztalattal rendelkeznek fogyatékos személyekkel végzett munkában, van terápiás tapasztalatuk. (Szakképesítési követelmény: a 1/2000.(I.7.) SzCsM rendelet 3. számú melléklete alapján )

Betöltendő állás szakmacsoportja: szociális és gyámügy

FEOR besorolás: 3511 Szociális segítő

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Érd

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint az e törvény végrehajtásáról szóló 257/2000. (XII.26.) Korm. rendelet az irányadó. Munkába járás költségtérítése a 39/2010.(II.26.) Korm. rendelet szerint, valamint „cafeteria” és munkaruha juttatás a fenntartó, Érd Megyei Jogú Város Önkormányzatának 17/2008. (III.28.) rendelete alapján.

Feltételek, előnyök

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
– Büntetlen előélet
– Cselekvőképesség
– Erkölcsi bizonyítvány
– Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező személy, illetve bevándorolt vagy letelepedett

Elvárt végzettség/képesítés:
– 5. Felső középfokú szakképesítés emelt szintű szakképesítés,
szakképesítés-ráépülés szakképesítés felsőfokú szakirányú szakképzettség technikusi szakképzettség , Szociális munka és tanácsadás, Szociális munka, gyógypedagógia területén szerzett közép vagy felsőfokú végzettség

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
– végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
– motivációs levél
– A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
– Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
– Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.07.26. 00:00
A pályázat elbírálásának módja: A pályázat benyújtható elektronikus úton Bános Beatrix részére a munkaugy@szocgond.hu  e-mail címre. Az érvényes pályázatot benyújtó jelentkezők személyes meghallgatáson vesznek részt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.07.31. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye: Szociális Gondozó Központ honlapja, Érdi
Újság, erd.hu, erdmost.hu

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.08.01.

Publikálás tervezett időpontja: 2024.07.01.