A tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a lángokat.
Remek hangulatú mérkőzésen szép gólokat szerezve győzött 3-1-re a Kelen SC ellen az Érdi VSE az NB III Nyugati csoportjának 7. fordulójában. Limperger Zsolt együttesében Németh Gábor Vince, Koós Gábor és Gera Dávid is betalált.
A Diosd-Érd judocsapat három versenyzője utazott a serdülő válogatottal Csehországba, Brno-ba. Mindhárman kiválóan versenyeztek. Jüttner Janka és Horváth Nándor aranyérmes lett, Kisfaludi Eszter ezüstérmet szerzett.
Berki Tamás koncertjével zárult az AVL-Érdi Jazz Fesztivál. A kiváló jazz énekes Nagy János triójával lépett színpadra érdi közönsége előtt vasárnap este. A koncerten saját szerzemények és jazz örökzöldek is felcsendültek.
A hét első felében még élvezhetjük a nyárias meleget, még csütörtökön is 23 és 30 fok között várható a maximum. Pénteken a nap első felében nagyrészt erősen felhős idő várható, és több helyen előfordulhat eső, zápor, néhol zivatar, és dálután már csak 20-25 fokot mérhetünk.
2021. szeptember 23. – október 30. között időszakos, ütemezett karbantartást végeznek a MOL Dunai Finomító több üzemében. Az időszakos karbantartás a finomító berendezéseinek biztonságos üzemmenetét szolgálja,
A Törökbálinti Önkormányzat tárgyalásokat kezdeményezett a helyi járatok szolgáltatójával annak érdekében, hogy a 283-as és 286-os vonalon közlekedő EURO 6 besorolású autóbuszokat a közeljövőben elektromos buszokra cseréljék. Októben megkezdődhet a teszteléslés, januártól pedig már közlekednének.
Búbos banka, sárgarigó, fenyőrigó, nádirigó, jégmadár, feketerigó, süvöltő, tengelic, csonttollú, meggyvágó, szalakóta, gyurgyalag és törpegém. Mi a közös bennük? Mind védett vagy fokozottan védett madárfaj. Érdi nyomozók buktatták le az eladót, aki kitömött preparátumokat árult.
Az Érdi Pincetulajdonosok Egyesületének elnökhelyettese volt a vendége az Érd TV Párbeszéd című műsorának. Martonosi Tamás elmondta, hogy már két hete tart a szüret Érden. A korábbi éveknél kicsit több szőlö termett idén és a minsőségével is teljesen elégedettek.
Közel egy évnyi kihagyás után folytatódik az Érd Tv helyi írókat, költőket bemutató sorozata a Toll, papír, kamera. Az új évad első adásában a közelmúltban elhunyt Dr. Karácsony Istvánnal készült beszélgetést láthatják.