Elkészült a városunk jövőjét meghatározó két fontos dokumentum.
Hamarosan befejeződik az érdi mentőállomás belső festése, széles körű támogatással, a Kós diákjainak közreműködésével.
Helytörténeti sétát szerveznek az alapító kereszthez, örömmel látják a csatlakozókat május 1-jén.
A birkózás mellett a szumóban is remekeltek az Érdi Spartacus versenyzői: 15 arannyal, 13 ezüsttel és 4 bronzzal zárták az év utolsó hazai versenyét.
Jön az Autós majális Érden.
Az érdi tűzoltók vonultak az esethez, az autóban utazók időben elhagyták a járművet.
Az Érdi kincseink csapatverseny döntőjén igen szokatlan, de annál izgalmasabb feladatokkal találkozhattak a tanulók.
Április 30-tól az érintett szakaszon a forgalmat a Dunaújváros felé vezető oldalra terelik át.
Az Érdi VSE egy színvonalas mérkőzésen szenvedett vereséget a bajnokesélyes otthonában.
Az alapítvány pódiumestjén fontos bejelentéseket hallhattunk.