Halhatatlan röplabdázó oktatta a Delta RSE Érd NB II-es csapatának játékosait. A sportág legendái között számon tartott dr. Kotsis Attiláné Gabi néni Dömötör-Mátrai Beáta érdi vezetőedző munkáját próbálta segíteni a tréningen.
Tartalom ikonok: Videó
Fordulatos mérkőzésen ejtette ki az élvonal hetedik helyén álló büdaörsi Aramis SE-t a 5 Stars Érdi VSE a futsal Magyar Kupában.
Aradszki András sajtótájékoztatóját azzal kezdte, hogy ismertette az önkormányzati választás eredményeit a térségben, majd Érdet kiemelve elmondta, nyílt levélben már megindult az egyeztetés Csőzik László polgármesterrel. Az országgyűlési képviselő az országos ügyekről is beszámolt.
Idén első alkalommal, hagyományteremtő szándékkal szervezték meg Diósdon a nemzetközi kórustalálkozót. A rendezvényre vendégkórusok is érkeztek, az egyik az érdi Szirmok Női Kar, a másik pedig a rimaszombati Blaha Lujza Vegyeskórus volt.
Hazai pályán fordulatos mérkőzést nyert meg 6-4-re a PTE-PEAC ellen hazai környezetben, az ÉRD Aréna zárt kapui mögött a 5 Stars Érdi VSE a futsal NB II Nyugati csoport alsóházi rájátszásának első fordulójában.
Megtartotta alakuló ülését Érd Megyei Jogú Város közgyűlése; az ünnepélyes, nyílt ceremónián megteltek a Polgárok Háza széksorai. Csőzik László polgármester köszöntőjében azt hangsúlyozta: ahhoz, hogy Érd szintet léphessen, közös akaratra, együttes munkára volt és lesz is szükség.
Közkutat adtak át az Érd és Térsége Víziközmű ófalusi telephelyének közelében a víz világnapja alkalmából. Csőzik László polgármester szerint a szimbolikus ajándék kicsit nosztalgikus, hiszen évekkel ezelőtt az utcák még tele voltak hasonló közkutakkal.
Az 1956-os forradalom áldozataira emlékezett a város november 4-én az Ötvenhatosok terén. 1956 tragédiája a szovjet rendszer lemoshatatlan szégyenfoltja marad örökké – idézte Pergel Antal történész Borisz Jelcin orosz államfő 1992-es szavait.
Harmadik alkalommal rendezték meg az Érdi Küzdősport Gálát szombat este. Ezúttal a Gárdonyi Géza Általános Iskolában felállított ringben csaptak össze a helyi egyesületek sportolói.
29–27-re nyert a Kisvárda Master Good SE vendégeként a női kézilabda NB I nyolcadik fordulójában az ÉRD. Szabó Edina együttese fordulatos mérkőzésen jó hajrájának köszönhetően tudott nyerni.