Tartalom ikonok: Videó

Utolsó előtti hetéhez érkezett a nyári napközis tábor. A Szociális Gondozó Központ koordinálásával a gyermekek ezúttal a barátság tematikáját járják körbe. A közel 60 résztvevő gyermek táncolni tanult, betekintett a színház világába, de a rendőrök és a védőnők is meglátogatják őket.
Érden is megemlékeztek a roma holokauszt áldozatairól: az 1945-ös emlékműnél koszorúzott a városvezetés és a roma nemzetiségi önkormányzat. Szűcs Gábor alpolgármester az emlékezés fontosságáról beszélt, míg Balogh Csaba elnök a személyes veszteségeket hangsúlyozta.