Tartalom ikonok: Videó

Tolerancia napot tartottak Tárnokon, a Szociális Gondozó Központ és a Szikra egyesület részvételével. Olyan térségi intézmények mutatkoztak be, amelyek a fogyatékkal élőket segítik. Cél volt az is, hogy enyhítsék azokat az előítéleteket, sztereotípiákat, amelyek a sérült embereket sújtják.
A vírusveszély miatt zárt körben, online közvetítéssel nyílt meg a hatodik kiállítás november 11-én a Szociális Gondozó Központban. Az idősotthon közösségi terében havonta bemutatkozik egy-egy érdi alkotóművész, ez alkalommal Vincze Demeter Judittal és képeivel ismerkedhettünk meg.