Folyamatosan tesztelik az érdi intézmények dolgozóit. Négy lakó koronavírustesztje lett pozitív az idősotthonban, és több óvodában is elrendeltek a héten karantént. A két városi bölcsődében minden dolgozó tesztje negatív lett - tájékoztatott az önkormányzat.
Tartalom flag-ek: Fontos
A rendőrség, az ügyészség, majd az érdi bíróság után most a Budapest Környéki Törvényszék három bírája dobta vissza a volt fideszes alpolgármester rágalmazási ügyben tett beadványait. Simó Károly most a törvényszék hivatásos bíráit is támadja.
Az e-kereskedelem, a közösségi oldalak, az online játékok és a felhő alapú számítógépes szolgáltatások korában rengeteg információt tárolnak rólunk online, személyes adataink illetéktelen kezekbe kerülése pedig hatalmas károkat okozhat nekünk. Ezért különösen ügyelnünk kell adataink védelmére.
Kiegyenlített első félidő után a második játékrész elején állva hagyta a Dunaújvárost az ÉRD, amely 31–23-as győzelmével negyedik érmét szerezte a Magyar Kupában – a két ezüst mellett a mostani a második bronzérem. A fináléban a Győr 32–29-re verte a Ferencvárost. Videóval frissítve.
Több évtizede már, hogy az Érdligeti Általános Iskola március 14. estéjén fáklyás felvonulással tiszteleg a márciusi ifjak emléke előtt. Idén sem volt ez másképp. Videóval frissítve.
A parkvárosi közösségi házban hetente kétszer ismét iskolapadba ülnek olyan 16 év feletti fiatalok, akik az alatt a 10 év alatt, ami erre adatott, nem végezték el a 8 osztályt. Tarnóczi Máriával, a Családsegítő Szolgálat egykori vezetőjével beszélgettünk.
A koronavírus-járvány nem befolyásolja majd a vásárlási kedvet, és zavartalanul folyhat idén a karácsonyfa árusítás - nyilatkozta az Érd FM-nek Kapuvári Zoltán, aki családi vállalkozás keretében árul fenyőfát az Alsó utcában. Az őstermelő úgy véli, drasztikus áremelés sem várható idén.
Tegyük édesebbé a karácsonyt a Fészek érdi Gyermekek Átmeneti Otthonának lakói számára. December 3-13. között mindennap fussunk vagy sportoljunk bármit, utána pedig vegyünk egy tábla csokit, de ezúttal ne magunknak, hanem a Fészek kis lakói számára - kérik az akció szervezői.
Az Érdi VSE NB III-as labdarúgói idén is bajuszt növesztettek és pénzadománnyal támogatták a MentsManust - Movember Hungary Mozgalmat, amely a prosztatarák elleni szűrésre hívja fel a figyelmet - tették közzé az Érdi VSE közösségi oldalán.
Dr. Kürti Sándor, a Kürt Zrt. tulajdonosa november elején ajánlott fel két antik, mechanikus számológépet árverésre a Szikra Tehetséggondozó Egyesület számára. A befolyó összegből az egyesület fejlesztő eszközöket vásárolna.