Az Érdi Járásbíróságon 2019. június 12-én előkészítő ülésen kezdődött meg annak a férfinak a büntető ügye, akit a Budakörnyéki Járási Ügyészség halált okozó ittas állapotban elkövetett járművezetés bűntettével vádol.
Tartalom flag-ek: Fontos
Az országos tisztifőorvos – az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése alapján, figyelembe véve a Nemzeti Népegészségügyi Központ ajánlását – 2019. június 12. 0:00 órától 2019. június 16. 24:00 óráig a legmagasabb, harmadfokú hőségriasztást ad ki.
Az ÉrdFm 101,3 Bundáskenyér című műsorában Verő Ákossal, az Érdi Ingatlaniroda vezető értékesítőjével beszélgettek munkatársaink arról, hogy miért olyan népszerű még mindig Érd, és meddig emelkedhetnek még az ingatlanárak. A beszélgetésben nem csak az eladó, hanem a kiadó lakásokról is szó esik.
A bölcsődei férőhelyek bővüléséről és a családi bölcsődék támogatásáról számolt be érdi sajtótájékoztatóján Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár és Kovácsné Bárány Ildikó bölcsődei miniszteri biztos.
245 km/h-s sebességgel száguldott egy érdi autós a 710-es főúton vasárnap délelőtt. A rendőrök többek közt 300 ezer forint közigazgatási bírsággal díjazták a mutatványt. Az esztelen rohanást a sofőr csupán annyival indokolta, hogy sietett- olvasható a rendőrség honlapján. VIDEÓVAL
A városvezetés megkezdte a Bács István volt alpolgármesterhez rokoni szálakkal kötődő General-Invest Bau, valamint a RO&MI Vill elleni perek előkészítését, és a büntetőfeljelentés megtételét is fontolgatják. A General-Invest kartellgyanús körülmények közt nyerte le a Fácán ovi beruházását.
Tóth Andi egy háromgyermekes édesanya, aki három és fél éve, amikor Bea Johnsonról olvasott, döbbent rá, hogy a mosható pelenkán és társain kívül még mennyi mindent kellene tennie azért, hogy radikálisan csökkenthesse az otthon keletkező hulladék mennyiségét.
Zoltán a közelmúltban „mágneshorgászatra” indult az érdi Duna-partra. Tett egy kört a közeli szántóföldön is, ahol egykoron nem traktorok szántottak, hanem harckocsik jártak, repülők szálltak le. Zoltán korábban is talált már ezt-azt, de a mostani fogás minden eddiginél nagyobb és veszélyesebb volt.
Hamarosan kezdődik a levendulaszüret. Az érdieknek nem kell Tihanyig menni, hogy leszedjék az illatosítónak, szörpnek, szappannak valót: a Budapesti Erdőgazdaság Zrt. idén is meghirdeti "Szedd magad a levendulát!" akcióját az Esztergályos utca végénél.
A koronavírus-járvány miatti intézkedések következtében hónapok óta zárva tartanak az éttermek, bárok, szórakozóhelyek és kocsmák is. De vajon meddig bírják még bevételek nélkül a vendéglátóipari egységek és munkavállalóik?