Válság van a világban – videó

Válság van a világban – videó

A szervező szerint erről árulkodnak a művek a péntek este nyílt jubileumi Téli Tárlaton.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Ha nem is mostani helyen, azaz a Városi Galériában, de hasonló formában 1993 óta szervezik meg Érden a Téli Tárlatot, ami a helyi és környékbeli településeken élő képzőművészeknek nyújt bemutatkozási lehetőséget.

Így aztán, mivel az itt megjelenő alkotókat elsősorban a földrajz, nem pedig a hasonló alkotói hozzáállás kapcsolja össze, ezért évről évre igen színes és szerteágazó kiállításokat láthat a közönség.

A szervező azonban úgy látja, az idei műveket egymás mellett szemlélve mégis feltűnik valami közös. Méghozzá az, hogy káosz és válság van a világban.

Fotó: ÉrdMost

További cikkeink

További cikkeink

Érd MJV Igazgatási és Hatósági Főosztály/ Hatósági Osztály pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében
Molnár Regina megfestette, amit kéthetes, fájdalmas kórházi tartózkodása során az ablakból látott, amit most

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email