220907-erd-kezilabda

Ez most kevés volt: a szíve vitte előre a kézicsapatunkat a Győr ellen

A várakozásoknak megfelelően nem volt egy súlycsoportban az Érd a Győrrel, az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság tegnapi mérkőzésén.

Az Érd Arénában rendezett összecsapás első félidejének végén hatgólos hátrányban voltak Hadfi Grétáék, amiből a második játékrész elején még faragtak, a hajrára azonban ismét nagy lett a különbség, és végül 35-22-re maradt alul az Érd.

Két játéknap után egy-egy győzelem és vereség a mérlege Horváth Roland együttesének.

KÉZILABDA
NŐI NB I
2. FORDULÓ

ÉRD–GYŐRI AUDI ETO KC 22–35 (8–14)
Érd, 1100 néző. V: Bujdosó, Horváth V.
ÉRD: Kántor – Dávid-Azari 4 (2), ÁBRAHÁM 4, PUSKÁS 3, Paróczy 2, Kopecz 5 (3), Fekete B. 2. Csere: Hadfi, Csapó Kyra (kapusok), Horváth D., Csiszár-Szekeres, Gerencsér 2, Csáki Zs., Sztankovics, Csáki L. Edző: Horváth Roland
ETO: Silje Solberg – Faluvégi 2, Rju Un Hi 3, NZE MINKO 4, Broch 2, V. KRISTIANSEN 5 (1), Schatzl Nadine 1. Csere: Toft (kapus), Blohm 5, S. OFTEDAL 4, Anne M. Hansen 4, FODOR CS. 5, Ogonovszky. Edző: Ambros Martín
Az eredmény alakulása. 7. perc: 1–5. 17. p.: 3–11. 25. p.: 5–13. 34. p.: 11–15. 40. p.: 15–21. 47. p.: 17–27. 53. p.: 20–30. Kiállítások: 2, ill. 8 perc. Hétméteresek: 5/5, ill. 3/1
MESTERMÉRLEG
Horváth Roland: – Az első félidővel nem, a második játékrésszel viszont teljes mértékben meg voltam elégedve.
Ambros Martín: – Nagyon jó első félidőt produkáltunk, mert azt játszottuk, amit terveztünk. A második játékrészben néhány perc erejéig volt egy kis problémánk az átlövők megállításával, de elégedettek lehetünk az első két bajnoki mérkőzéssel és már készülünk a hétvégére.

(Fotó: handballerd.hu)

Forrás: Nemzeti Sport