Ezen a területen két napon is lesz áramszünet, de nem marad ki Ófalu és a városközpont sem.
A fiatal fiú május 24-én ismeretlen helyre távozott, azóta nem találják, a rendőrség a lakosság segítségét kéri.
A program évek óta visszatérő hagyomány Érden, amelynek célja, hogy egyre virágzóbb, zöldebb kertváros legyen a település.
Az érintett szakaszokon fokozott figyelemmel közlekedjenek.
Mostantól élőben nézhetjük Kelep és Kamilla hétköznapjait.
Az 1967-es tragédia idején már szó volt a vasúti aluljáró megépítéséről, de mégis negyven évet kellett rá várni.
Javítják az aszfaltburkolatot, de kertészeti munkákat is végeznek a szakemberek a nap folyamán.
Az aszfaltozást követően akár új forgalmi megoldások bevezetésére is lehetőség nyílhat.
Az egykor szebb napokat látott érdi Termál Hotel falát díszítette Eőry Emil alkotása, azonban a szobor nyomtalanul eltűnt.
Hét nemzetiség hozta el a táncát, népviseletét és finomságait a Szepesbe szombat délután.