Megtartották a beiskolázási nyílt napot a Kósban, de aki lemaradt, november 19-én pótolhatja az információgyűjtést.
Egy furcsa könyvmoly kulcskérdéseket feszeget.
A Szekszárdi UFC az utolsó percben értékesített büntetővel mentett pontot az Ercsi úton.
A vádlott az Érdi Járásbíróságon felel a főváros környékén elkövetett tetteiért. Biztonsági kamera is rögzítette az egyik esetet.
Az Érdi Szociális Gondozó Központ jelentős mérföldkőhöz érkezett.
Marci húsz métert zuhant, és napokig nyávogott a kút fenekén. Most már az Érdi Civil Állatmentőknél pihen, képet is mutatunk róla.
A Deák Ferenc hídon a burkolatot, Diósdnál a forgalomszámláló hurokdetektort javítják, jelentős torlódások alakulhatnak ki.
Gyümölcsfákat és gyümölcstermő bokrokat ültetnek, fűszer- és gyógynövénykertet telepítenek az URBIO BAUHAUS projekt keretében, az egész város hasznára és élvezetére.
Mutatjuk az utcákat, ahol az Érdi Városgazda dolgozik a nap folyamán.
Csőtörés történt a területen, az ÉTV már dolgozik a hiba elhárításán.