Megalakult Érd Megyei Jogú Város új közgyűlése, létrehozták a bizottságokat és megválasztották az alpolgármestereket.
Közélet
Október 1-jén megkezdődött az új önkormányzati ciklus, amelynek képviselő-testülete öt éven át irányítja majd a várost.
Összefoglaló a 2019-2024-es ciklus utolsó közgyűléséről.
Októberben megalakul az új grémium, a szeptemberi ülésen több városatya utoljára adja le voksát.
Négy hónap, négy koncert, három előadás a barokk jegyében, a Kamarazenekar előadásában és a Szepes szervezésében.
Az elszánt környezetvédő tudta, minden élő egységet alkot: környezetünkre és egymásra is vigyázunk kell.
Szeptember 19-én kiosztották a 2024-es Virágzó érdi porta pályázat díjait.
Kemény fizikai munkát végeztek az Érdi Szakképzési Centrum tanulói a gáton.
A gyalogátkelőt a Batthyány iskolába járó gyerekek érdekében alakította át a város.
Cikkünkben megtudhatják az igénylés módját, és azt is, ki jogosult erre a segítségre.