Tartalom ikonok: Videó

Elindult az Ifjúsági Önkormányzat és az Érdi Rendőrkapitányság közös prevenciós előadássorozata, melynek során tíz héten át minden érdi iskolában felhívják a figyelmet a biztonságos internethasználatra. Az előadások során szó lesz azokról a weboldalakról, amelyek hamis információkat osztanak meg, de azokra a helyzetekre is felkészítik a gyerekeket, amikor valaki másnak adja ki magát az interneten.
A megyei természeti és épített értékekről készített kisfilmet Pest Megye Önkormányzata, az Agárminisztérium támogatásával. Mi, érdiek, büszkék lehetünk arra, hogy a tizennyolc perces alkotás a Fundoklia bemutatásával indul; madártávlatból csodálhatjuk meg a völgyet és környékét. Tekintse meg Ön is a megyei önkormányzat filmjét!
Kuczorné Gál Eunika és Kuczor Gábor életük legszebb ajándékát kapták karácsonyra a kétpetéjű ikerpár, Timót és Dávid személyében. Az érdligeti házaspárhoz csütörtökön látogatott el Kopor Tihamér önkormányzati képviselő, hogy átadja a csöppségeknek járó babacsomagot is.