Minden péntek délután 2 és 6 óra között élőben jelentkezik a városközponti bisztróból az Érd FM 101.3. A műsorvezetők jó zenékkel és érdekes témákkal várják a hallgatókat, akik a bisztróba betérve személyesen is elbeszélgethetnek a műsorvezetőkkel, elmondhatják ügyes-bajos dolgaikat.
Tartalom ikonok: Videó
Mint beszámoltunk róla, az ÉRD női kézilabdacsapatában folytatja pályafutását a Győri Audi ETO KC-val négyszeres Bajnokok Ligája-győztes, a nemzeti csapattal Európa-bajnoki bronzérmet szerző 141-szeres válogatott jobbszélső, Bódi Bernadett.
Mint beszámoltunk róla, Márki-Zay Péter nyerte az ellenzéki előválasztás második fordulóját, így ő lesz a hatpárti ellenzék miniszterelnök-jelöltje a jövő évi országgyűlési választáson. Csőzik László polgármester szerint Márki-Zay átérzi Érd gondjait.
Másfél évnyi kihagyás után ismét megrendezték szombaton Érden a Magyarok vásárát, amire látszólag szomjazott a közönség, hiszen bár az érdeklődők tartották a védőtávolságot, szép számmal kilátogattak a rendezvényre, ahol 70 különböző árus termékeiből válogathattak.
Mindnyájunkkal előfordulhat, hogy hirtelen rosszullét, összeesés vagy baleset kapcsán segítséget kell nyújtanunk. Ilyen esetekben jó, ha tudjuk, mit kell csinálnunk. Ehhez adtak használható tudást az érdi mentők, akik szombaton újraélesztési bemutatót tartottak a városközpontban.
Pogány Judit, Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművésznő szerint már édesapja halálakor eldőlt, merre indul az élete, mi az, amit nem ért el és nem kapott meg. A Negyedik Negyed október 15-i adásában pénteken, 19.15-től Pogány Judittal beszélget Fodor János az Érd Tv műsorán.
Az Érdi Horvát Önkormányzat idén is megrendezi a hagyományőrző rác bált a Szepes Gyula Művelődési Központban. A szokásoknak megfelelően kulturális programokkal, táncelőadásokkal valamint kórus produkciókkal várják az érdeklődőket.
Összefogást sürget Bősz Anett, országgyűlési képviselő a Benta-patak védelme érdekében. Sajtótájékoztatóján azt mondta, közös erővel: a Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatósággal, a helyi önkormányzatokkal, a kormánnyal és a civilekkel együtt kell tenni patak védelme érdekében.
Akár már a következő tanévre elkészülhet az új kosárlabdacsarnok a százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnáziumnál. Török Sándor alpolgármester emellett a bölcsőde hőszigetelésének fejlesztéséről és az Egyészségügyi Központtal kapcsolatos beruházásokról is beszélt az Érd Tv-nek.
Ezüstérmet szerzett háromnapos nemzetközi utánpótlástornáján az Érdi Baseball és Softball Club U16-os korosztálya. A tornára öt országból tizenkét csapat érkezett. Az U13-asoknál a horvát Vindija diadalmaskodott, míg az érdiek két együttese negyedik és ötödik helyet szerzett.