Tartalom ikonok: Videó

Önkormányzati forrásból, képviselői keretből leaszfaltozták az Ürmös és a Bajcsy-Zsilinszky utat összekötő Kadarka, illetve Leányka utcákat. Ezek egy-egy szakaszát több mint tíz éve már leaszfaltozták, most a burkolatlan részeken dolgoztak, a Burgundi és az Ürmös utca között. Így most már négy aszfaltos átkötőút szolgálja a környéken lakókat.
A Pumukli és a Meseház óvoda is csatlakozott a nemzetközi Let’s Clean Up Europe (Tisztítsuk meg Európát) akcióhoz: az apróságok, a szülők és az óvodapedagógusok a Bara-árkot takarították ki múlt csütörtökön: kicsik és nagyok lombseprűkkel halászták ki a vízbe dobált sörös dobozokat, nejlonzacskókat, egyéb hulladékot, és természetesen a partról is felszedték az elhajigált szemetet.
Mert tartozunk mi erősek, hogy az erőtlenek gyengeségeit hordozzuk, és ne magunknak kedveskedjünk, ahogy Krisztus sem magát szerette, hanem az életét adta értünk, mindnyájunkért – így fogalmazott dr. Vassné Baki Ilona lelkész március 31-én, a Szociális Gondozó Központ és az egyházak által szervezett téli ételosztás utolsó alkalmán, amin nemcsak az érdi egyházak, gyülekezetek képviselői vettek részt, hanem dr. Aradszki András országgyűlési képviselő is.