Tartalom ikonok: Audió

Június 21-én adta át Prof. Dr. Bedros J. Róbert országos kórházfőparancsnok-helyettes az egészségügy rangos elismerését, a „Köszönet a Hősöknek” díjat. Száz szakorvos, háziorvos, szakdolgozó és mentős vehette át a Szent Corona emlékérmet. A díjazottak közt volt Kónya Sándor érdi mentőtechnikus is.