Mint beszámoltunk róla, Csőzik László, Érd polgármestere nyílt levelet írt Magyarország miniszterelnökének Érd úthálózatának javításával kapcsolatban. A részletekről a polgármester az Érd FM 101.3 Bundáskenyér című műsorában beszélt.
Tartalom flag-ek: Fontos
2021. július 16-án pénteken 14 és 18 óra között véradást tart a Magyar Vöröskereszt területi szervezete Tárnokon, a Rákóczi utca 38. szám alatt lévő Ifjúsági Házban.
5 és 12 év közötti gyerekeket várnak aszfaltrajzoláshoz a Jelen/Létre július 19-én, 16 órára a Főtérre.
Két hete indult a Szociális Gondozó Központ szervezésében az Emma utcai irodában a Parkoló Program. Az augusztus 13-ig tartó nyolchetes programsorozatba 11 és 16 óra között bármelyik fiatal bármikor csatlakozhat.
Befejeződött az idősotthon régi épületének átépítése. A tetőt leszámítva - amit néhány éve kicseréltek - felújították, modernizálták az egész házat, az elpiszkolódott homlokzatot pedig újjávarázsolták. Fotóink és videónk segítségével nézzen körül a Komplex Szociális és Gyermekjóléti Intézményben!
Remek hangulatban és mondhatni halászléfőző időben rendezték meg az idei Duna-parti hallé party-t az érdi horgászok. A város legnagyobb civil szervezete, az Érd és Környéke Horgászegyesület 18. alkalommal szervezte meg családi napját ezen a hétvégén.
A jelentősebb munkákkal elkészültek a 7-es út és a tárnoki Dózsa György út kereszteződésében épülő körforgalomban. A hátralévő munkák remélhetően már nem fogják jelentősen zavarni a forgalmat - adta hírül Tárnok polgármestere, aki a Vadlúd utcai kereszteződés munkálatairól is beszámolt.
Ismét útjára indult a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya által koordinált ,,Bontsa a vonalat!" elnevezésű kampánysorozat. A kampányindító előadásra Százhalombattán, a Barátság Kulturális Központban került sor július 6-án.
A korábban elfogadott zárszámadás függvényében Tárnok testületi ülésén megszavazták az új költségvetést, de azt újabb pénzügyi elvonás sújtotta, így a település 48 millió forinttal kevesebbet kap – írja közösségi oldalán dr. Lukács László.
Csőzik László, Érd polgármestere a város legalapvetőbb problémájával, az úthálózat helyzetével kapcsolatban fordult Magyarország miniszterelnökéhez közösségi oldalán. A városvezető hangsúlyozta, Érd folyamatosan gyarapodó, fiatal városa évtizedes lemaradásban van.